O nas

Zielone Oko to miejsce stworzone z myślą o osobach z zaburzeniami widzenia oraz ich rodzin. Temat dysfunkcji wzroku jest nam bliski nie tylko teoretycznie. Zielone Oko powstało z inicjatywy osób, które na co dzień związane są z tą problematyką nie tylko zawodowo ale również w życiu prywatnym. Schorzenia wzroku dotykają coraz większej ilości osób zarówno dzieci jak i dorosłych. Nierzadko związane są również z innymi zaburzeniami, dlatego jako grupa specjalistów skupiamy się na indywidualnych problemach wzrokowych pacjenta. Oferujemy kompleksowe usługi i profesjonalne wskazówki w zakresie doboru okularów, pomocy optycznych dla osób słabowidzących, dostosowaniu odpowiedniej diety wspomagającej narząd wzroku np. w cukrzycy, chorobach tarczycy i innych. Specjalizujemy się w terapii widzenia oraz diagnostyce zaburzeń wzroku. W Zielonym Oku łączymy nasze pasje z doświadczeniem i specjalnie dla Was tworzymy przyjazne miejsce, w którym otrzymają Państwo niezbędną pomoc a rehabilitacja będzie łączyć się z zabawą.

Edyta Powałowska- dyplomowana ortoptystka, optyk okularowy, terapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego PTO. Pasjonatka okulistyki pediatrycznej i oligofrenopedagogiki. W rehabilitacji wykorzystuje zróżnicowane metody terapii dostosowane do potrzeb pacjenta. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach, warsztatach praktycznych i teoretycznych.

 

Lucyna Sikorska- dyplomowany dietetyk, technolog żywności i żywienia.  Uczestniczka specjalistycznych szkoleń z zakresu żywienia w schorzeniach tarczycy, żywienia w alergiach pokarmowych oraz cukrzycy. Propagatorka  zdrowego stylu życia

Font Resize
Contrast