Dietetyk

O MNIE

Jeśli zagadnienia dotyczące dobrego zdrowia, samopoczucia i wyglądu są Tobie bliskie, jednak niekoniecznie radzisz sobie z doborem produktów i planowaniem odpowiedniego menu w swojej codzienności to właśnie zrobiłeś dobry krok zaglądając tutaj.

Nazywam się Lucyna Sikorska i jestem dyplomowanym dietetykiem. Ukończyłam studia Technologii żywności i żywienia człowieka. Specjalizuję się w dopasowaniu indywidualnej diety w schorzeniach tarczycy, w alergiach pokarmowych, chorobach reumatycznych, cukrzycy i zaburzeniach wzroku. Tematem żywieniowym zajmuję się już od wielu lat. Regularnie podnosząc swoje kwalifikacje łączę swoją pasję z pracą zawodową.

Moim wizjonerskim planem jest praktyczne uświadomienie klientów, że zdrowy model życia można wkomponować w codzienność każdego z nas. Oczywiście wymaga to początkowo trochę wysiłku i czasu, ale nie jest to nic ponad ludzkie siły.

Im wcześniej zaczniemy dbać o siebie i swoich bliskich, tym lepszy będzie nasz komfort życia, szczególnie w późniejszych latach …..organizm na pewno nam się za to odwdzięczy.

Serdecznie zapraszam do współpracy mającej na celu poprawę jakości życia. Dobre zdrowie i samopoczucie oraz zadowolenie z własnego wyglądu to podstawa do działania i rozwoju każdego człowieka. Trzeba tylko dać sobie szansę i spróbować. Cel jest w zasięgu ręki a wygrana sprawi wiele satysfakcji i będzie powodem do dumy z własnych osiągnięć – bez względu na ich rozmiar.

Odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta to klucz do sukcesu i zmiany życia na lepsze. Niezależnie czy naszym celem jest poprawa samopoczucia, osiągnięcie wymarzonej sylwetki, wytwarzanie zdrowych nawyków czy wspomaganie w leczeniu i rehabilitacji.

Gabinet Zielone Oko oferuje profesjonalne poradnictwo dietetyczne dla osób chcących zmieniać swoje nawyki żywieniowe pod okiem wykwalifikowanego dietetyka jak i również w przypadkach dostosowania diety specjalistycznej m.in. przy schorzeniach tarczycy, trzustki, wątroby, zaburzeniach wzroku i innych.

 

Nasze usługi obejmują:.

  • Indywidualne poradnictwo żywieniowe,
  • przeprowadzanie badania z użyciem analizatora składu ciała,
  • układanie jadłospisów i nauka wyboru artykułów spożywczych ,
  • opracowanie kompleksowych porad dostosowanych do indywidualnych potrzeb,
  • kontrola i doradztwo podczas wdrażania nowego stylu życia.

Dla naszych najmłodszych pacjentów korzystających z usług Gabinetu Terapii Wzroku prowadzimy porady dietetyczne i opracowujemy specjalne zalecenia wspomagające proces rehabilitacji wzroku.

dietetyk@zieloneoko.com

CENNIK

Przed umówioną wizytą, dostaną Państwo na swoją pocztę elektroniczną ankietę żywieniową wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do przeprowadzenia konsultacji. Wypełniony formularz prosimy wysyłać w terminie co najmniej 3 dni przed umówioną wizytą.

 

USŁUGA DIETETYCZNA OPIS CENA
Pakiet startowy

Pierwsza wizyta wiąże się z rozpoznaniem aktualnego stanu pacjenta:

-  wypełnienie ankiety żywieniowej przez pacjenta (ma miejsce jeszcze przed wizytą)

- badania antropometryczne (wzrost, waga obwód bioder/brzucha)

-  analiza składu ciała na urządzeniu medycznym Seca 350 (wymagane najlepiej na czczo/ ewentualnie  z odpowiednią przerwą od ostatniego posiłku/ picia )

-  omówienie ankiety – wskazanie błędów żywieniowych

-  porada żywieniowa z propozycją zmniejszenia/wyeliminowania nieodpowiednich nawyków

70 zł
Pakiet poszerzony Do pakietu startowego dodatkowo3 dni jadłospisu jakościowego ( uwzględniającego tylko rodzaj produktów – bez ilości). 85 zł
Pakiet poszerzony 2 Do pakietu startowego dodatkowo 3 dni jadłospisu ilościowego, stworzonego na ogólnym poziomie energetycznym ( do wyboru 3 poziomy). 105 zł

Jadłospis

10 - dniowy

Plan posiłków uwzględniający miary domowe lub gramowe, lista produktów potrzebna do zrealizowania planu żywieniowego.

Możliwość druku papierowego lub wysłania jadłospisu pocztą elektroniczną

115 zł

Jadłospis

14 - dniowy

160 zł
Jadłospis
21 - dniowy
240 zł
Pakiet monitorowania

Przeprowadzenie kolejnego kontrolnego badania porównawczego składu ciała przy pomocy analizatora.

Analiza wszystkich czynników zaakceptowanych przez pacjenta i propozycje lepszego dostosowania pozostałych czynników, których nie udało się wdrożyć w planie nowego trybu życia.

50 zł
Pakiet edukacyjny Teoretyczna nauka wyboru produktów żywieniowych 30 zł
Pakiet informacyjny

Możliwość konsultacji telefonicznej w wyznaczonym terminie. Pozwala na doinformowanie pacjenta, wyjaśnienie problemów. Przydaje się w momencie , kiedy nie ma możliwości osobistej wizyty.

Konsultacja telefoniczna nie jest równorzędna z poradą na osobistej wizycie, lecz stanowi jej doraźne uzupełnienie. Telefoniczna konsultacja jest przeznaczona dla pacjentów,  którzy odbyli co najmniej 1 wizytę w ostatnim miesiącu. Dzwoniący zostanie poproszony o przedstawienie danych pozwalających na weryfikację (imię, nazwisko, przybliżona data ostatniej wizyty).

gratis
Dla pacjentów, którzy polecą kolejnego pacjenta (wskazanie konkretnej osoby z imienia i nazwiska) rabat na pakiet monitorowania 20%.
Font Resize
Contrast